Děkujeme!

obci Chotyně
Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy České republiky
ITM – Steel, s.r.o.
KSM CASTING CZ, a. s.
doc. Ing. Vladimíru Řimsovi, CSc.
městu Osečná
Nadačnímu fondu SEVEROČESKÁ VODA

dále pak VŠEM RODIČŮM A KAMARÁDŮM, kteří se s ochotou zapojují a pomáhají.

Chcete podporovat naše středisko?

Protože roční členské příspěvky pokryjí jen velmi malou část našich výdajů na kvalitní program, snažíme se získávat finanční a materiální prostředky i jinými způsoby. Většina našich peněz pochází z dotací ministerstva školství a z grantového programu obcí. Proto Vám nabízíme možnost přispět na naši činnost. Jelikož je Junák – český skaut nezisková organizace, můžete za poskytnutí daru získat daňové výhody.

S čím nám můžete pomoci?

finanční podpora: budeme vděční za jakoukoliv částku, kterou poukážete na náš bankovní účet 2301163443 / 2010

věcné dary: uvítáme zejména turistické a sportovní vybavení (stany, karimatky, horolezecké vybavení, míče…), kancelářské potřeby (papíry, čtvrtky, pastelky…), deskové a společenské hry

služby: vaši pomoc rovněž oceníme, pokud máte možnost tisknout / kopírovat (informační letáky, pozvánky na akce, plakáty) nebo máte přístup k autu s velkým zavazadlovým prostorem či dodávce (odvoz materiálu a bagáže na vícedenní akce a na tábor)

Pro více informací, případně s nabídkou konkrétní pomoci se obracejte na vedení střediska.